Gwarancje producenta

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty, są nowe, pochodzą z oficjalnej Polskie dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Podstawowy okres gwarancji na produkty w naszym sklepie wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się w dniu zakupu produktu. W czasie obowiązywania gwarancji producent zobowiązuje się do bezpłatnego usunięcia wady, po przez naprawę lub wymianę produktu.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania, normalnego zużycia, działania środków chemicznych, a także uszkodzeń powstałych w trakcie próby samodzielnej naprawy.

4 letnia gwarancja na Tornistry Step by Step

Tornistry szkolne Hama Step by Step wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, według niemieckich norm jakościowych. Dodatkowo są bardzo mocne, wytrzymałe, trwałe i odporne na zabrudzenia. Producent przekonany o ich jakości udziela aż 4 letniej gwarancji, co jest niespotykane w tego typu produktach na naszym rynku. Gwarancja da Ci pewność i spokój przez cały okres użytkowania tornistra. Z przedłużonej gwarancji wyłączone są dodatkowe elementy zestawów szkolnych, które obejmuje standardowa gwarancja.

W naszym sklepie 4 letnią gwarancją objęte są tornistry zakupione od dnia 1.06.2019.

Postępowanie gwarancyjne

W przypadku pojawienia się problemu objętego gwarancję można bezpośrednio zwrócić się do producenta produktu lub skorzystać z pośrednictwa naszego sklepu w procesie reklamacyjnym, kontaktując się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby proces reklamacyjny przebiegł możliwie szybko i był satysfakcjonujący dla klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl